pakrovimas

Ginekologija

Moterų lytinė sveikata šiandien vis dar yra labai jautri ir opi tema. Visos žino, kad profilaktinė apžiūra yra geros sveikatos pagrindas, todėl viskas apgalvota taip, kad pacientės vizito metu jaustųsi ramiai ir saugiai, apsilankymas nekeltų streso, o paslaugos būtų tik profesionalios ir kokybiškos. „AJ klinikoje“ moterų lytine sveikata rūpinasi gydytoja akušerė – ginekologė Justina Račkauskienė. Gydytojos rūpestingumas ir atsidavimas darbui leidžia kiekvienai pacientei pasijausti suprastai, išklausytai. Klinikoje konsultuojamos mergaitės ir moterys dėl ginekologinių ligų, atliekamos profilaktinės apžiūros, ultragarsiniai tyrimai.

Gydytoja Justina Račkauskienė yra puikiai pacienčių vertinama gydytoja, kuri pasižymi profesionalumu bei kruopštumu.

Gydytoja specializuojasi nėštumo patologijos, vaisiaus ultragarsiniuose tyrimuose, bendrosios ginekologijos bei žindymo, laktacijos sutrikimų srityse.

Tobulinasi šalies akušerių ginekologų profesinėse konferencijose, taip pat „19th World  congress on Human reproduction“ (2023), dalyvavo gydytojų tobulinimosi kursuose: „Šiuolaikinė specializuota reanimacinė pagalba“, „Šiuolaikinė specializuota akušerinė pagalba“, „Naujagimių gaivinimo kursai“, „Konfliktų valdymas ir bendravimas su pacientais“, „Antrojo nėštumo trečdalio vaisiaus ultragarsinis tyrimas (patikra)“, „Gimdos kaklelio kolposkopijos pagrindai“,  išklausė „The Fetal Medicine foundation“ organizuotą nuotolinį kursą „The 11-13 Weeks Scan Online“. Yra Lietuvos akušerių ginekologų draugijos (LAGD), tarptautinės akušerijos ir ginekologijos ultragarso draugijos (ISUOG) narė, Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultantų asociacijos (LLŽKA), Europos laktacijos konsultantų aljanso (ELACTA) narė.