pakrovimas

„AJ klinikoje“ atliekami išsamūs vaisiaus (taip pat ir antrojo nėštumo trečdalio vaisiaus ultragarsinis tyrimas (patikra)) ir kitų vidaus organų 3D/4D tyrimai aukščiausios kokybės nauju ultragarso aparatu, kuris leidžia sukurti tikroviškus aukštos raiškos vaizdus, garantuojančius išskirtinį tikslumą diagnozuojant įvairias patologijas.

   3 dimensijų (3D) ultragarsinis tyrimas – tai vaizdo gavimo technologija, kai panaudojant seriją dviejų dimensijų (2D) ultragarsinių vaizdų gaunamas tūrinis vaizdas, kuris gali būti tiriamas įvairiais pjūviais ir iš įvairių pusių. Pirmasis 3D ultragarsinis tyrimas akušerijoje buvo atliktas 1989 m. (demonstruotas vaisiaus veidas). Nuo 2000 m. 3D ultragarsiniai tyrimai pradėjo plisti vis sparčiau. Dažniausiai 3D ultragarsinis tyrimas naudojamas tiriant vaisiaus veidą, veido dalis. Tai pat 3D vaizdas svarbus tiriant vaisiaus smegenis, kadangi 3D ultragarsu atsiranda galimybė atkurti plokštumas, kurios yra nepasiekiamos atliekant įprastinį 2D ultragarsinį tyrimą. Neabejotina 3D ultragarsinio tyrimo nauda tiriant ir vaisiaus kaulus. Dauguma vaisiaus kaulų geriau apžiūrimi 3D nei 2D ultragarsu. Naudojant skirtingus tyrimo režimus stuburas gali būti itin detaliai ištirtas. 3D tyrimas naudingas ir tiriant vaisiaus širdį, kadangi galima analizuoti kraujo tėkmę, demonstruoti širdies paviršius ir kraujotaką erdviškai. Galima analizuoti, bet kurią plokštumą ir tirti norimas sritis širdžiai susitraukinėjant. Taip pat 3D naudingas tiriant ir vaisiaus pilvo organus, šlapimo ir lytinių organų sistemas.

  4 dimensijų (4D) ultragarsinis vaizdas – tai 3D ultragarso vaizdų pateikimas einant laikui (gyvas 3D vaizdas).

Kviečiame visas nėščiąsias atvykti į AJ kliniką , kur bus galima atlikti išsamų vaisiaus tyrimą, suformuosime būsimo naujagimio 3D atvaizdą. Gautą atvaizdą bus galima atspausdinti ar tiesiog parsisiųsti į savo telefoną. Tinkamiausias tyrimo laikas 26 – 32 nėštumo savaitę.